Szanowni Państwo,

Z uwagi na znaczący wzrost kosztów usług i surowców, w tym istotne podwyżki cen energii
i transportu, jesteśmy zmuszeni dokonać korekty cen naszych produktów.

Zapraszamy Państwa do malowniczego Bodrum, na Wybrzeżu Egejskim, jednego z najpopularniejszych i najbardziej ekskluzywnych kurortów w Turcji.

Podobnie, jak w poprzednich programach, warunkiem udziału w promocji jest podpisanie deklaracji do pobrania z linku poniżej
Szczegółowe informacje otrzymacie Państwo od Przedstawicieli Handlowych Spółki. 

Bon voyage :)

Oferta zeszytów 60 kartkowych w formacie A5 i A4 została wzbogacona o zeszyty Elisa 32 kartkowe format A5. W ofercie zeszytów A5, 32 kartki znajdziecie zarówno kratkę jak i zeszyty w linie. Zobacz nowe kolekcje okładek i wybieraj wśród ciekawych, barwnych tematów. Szcegółowe informacje o zeszytach pod tym linkiem: KLIK >>

Tym razem chcielibyśmy zaprosić Partnerów firmy Michalczyk i Prokop do MJANMA [BIRMA]. Ten ciekawy azjatycki kierunek zachwyci wyjątkową przyjaznością i uśmiechem Birmańczyków, mnogością przepięknych, buddyjskich świątyń, oczaruje zapachami na lokalnych targach i malowniczymi krajobrazami.

Podobnie, jak w poprzednich programach, warunkiem udziału w promocji jest podpisanie deklaracji (do pobrania z linku poniżej).
Szczegółowe informacje otrzymacie Państwo od Przedstawicieli Handlowych Spółki. 

Bon voyage :)

 

Na rok 2020 przygotowaliśmy szeroką ofertę zarówno kalendarzy książkowych, jak i ściennych. Wśród propozycji kalendarzy książkowych znajdziemy nowe interesujące oprawy, zaprojektowane w zgodzie z najnowszymi trendami.  

Copyrights Michalczyk i Prokop Desing by 101 Sp. z o.o., Kamila Błęcka