Już od 24 sierpnia zapraszamy do zakupu kalendarzy na rok 2021.

Szanowni Państwo,

Informujemy, ze ze względu na utrzymujące się zagrożenie epidemiologiczne, w trosce o zdrowie wszystkich Uczestników, zdecydowaliśmy się zrezygnować z planowanych w 2020 roku wycieczek do Turcji. Zaznaczamy, że nie wycofujemy się z programu "Wypoczynek z Tetisem". Pracujemy nad zmianą formuły tego programu, aby dostosować ją do panującej sytuacji. W późniejszym terminie poinformujemy o naszej propozycji.

Miło nam poinformować, że w tym sezonie poszerzymy ofertę marki „Elisa” o 5 nowych kolekcji: Tropical, Sweet Pets, Symbols, Manager, Animals.
Dołączą one do znanych już Państwu zeszytów: Geometric, Baby, Wild, True Colours, Sweet Love, Sport, Planets, Cities by night, Cities by day.

Informujemy, że w związku z epidemią koronawirusa wstrzymujemy odwiedziny kontrahentów przez handlowców spółki Michalczyk i Prokop. Tym samym przechodzimy w tryb pracy zdalnej, kontakt telefoniczny oraz mailowy. Uprzedzamy, że zmiany organizacji pracy w centrali Spółki mogą wpłynąć na opóźnienia w realizacji dostaw towarów.

Przepraszamy za ewentualne utrudnienia i liczymy na zrozumienie.

Znajdź nas na:

Copyrights Michalczyk i Prokop Desing by 101 Sp. z o.o., Kamila Błęcka