Już od 24 sierpnia zapraszamy do zakupu kalendarzy na rok 2021.

Już od dziś zapraszamy na promocyjne zakupy zeszytów marki Elisa. Do wyboru pełen asortyment zeszytów w miękkich oprawach i brulionów. Akcja trwa od 17.08 do 18.09.2020, zapraszamy na zakupy z nagrodami.

Szanowni Państwo,

Informujemy, ze ze względu na utrzymujące się zagrożenie epidemiologiczne, w trosce o zdrowie wszystkich Uczestników, zdecydowaliśmy się zrezygnować z planowanych w 2020 roku wycieczek do Turcji. Zaznaczamy, że nie wycofujemy się z programu "Wypoczynek z Tetisem". Pracujemy nad zmianą formuły tego programu, aby dostosować ją do panującej sytuacji. W późniejszym terminie poinformujemy o naszej propozycji.

Na rok szkolny 2020/21 przygotowaliśmy bogatą ofertę kalendarzy dla nauczycieli, pedagogów. Wśród opraw terminarzy szkolnych znajdują się zarówno okładki foliowane, barwne jak też oprawy gładkie, skóropodobne w klasycznych, stonowanych barwach.

Zapraszamy na wiosenną promocję zeszytów marki Elisa. 

Miło nam poinformować, że w tym sezonie poszerzymy ofertę marki „Elisa” o 5 nowych kolekcji: Tropical, Sweet Pets, Symbols, Manager, Animals.
Dołączą one do znanych już Państwu zeszytów: Geometric, Baby, Wild, True Colours, Sweet Love, Sport, Planets, Cities by night, Cities by day.

Informujemy, że w związku z epidemią koronawirusa wstrzymujemy odwiedziny kontrahentów przez handlowców spółki Michalczyk i Prokop. Tym samym przechodzimy w tryb pracy zdalnej, kontakt telefoniczny oraz mailowy. Uprzedzamy, że zmiany organizacji pracy w centrali Spółki mogą wpłynąć na opóźnienia w realizacji dostaw towarów.

Przepraszamy za ewentualne utrudnienia i liczymy na zrozumienie.

Informujemy, że w dniu 14 stycznia 2020 r. w godzinach 8-15 w siedzibie naszej firmy planowana jest przerwa w dostawie prądu.
W związku z tym firma będzie działała w ograniczonym zakresie, a kontakt telefoniczny i mailowy może być do godziny 15 niemożliwy.
Serdecznie przepraszamy za utrudnienia.

Oferta zeszytów 60 kartkowych w formacie A5 i A4 została wzbogacona o zeszyty Elisa 32 kartkowe format A5. W ofercie zeszytów A5, 32 kartki znajdziecie zarówno kratkę jak i zeszyty w linie. Zobacz nowe kolekcje okładek i wybieraj wśród ciekawych, barwnych tematów. Szcegółowe informacje o zeszytach pod tym linkiem: KLIK >>

Promocją objęte są wszystkie teczki z serii T-Line.

Zobacz wszystkie teczki biorące udział w promocji: KLIK seria T-Line >>>

Od dziś w sprzedaży 4 kolekcje eleganckich zeszytów do szkoły czy biura marki Elisa. Proponujemy 4 ciekawe kolekcje okładek: miasta, miasta nocą, układ planetarny i geometria. 
Już dziś proponujemy wyjatkową, akcją promocyjną przy zakupach zeszytów.

Na rok szkolny 2019/20 przygotowaliśmy bogatą ofertę kalendarzy. Wśród opraw terminarzy szkolnych znajdują się zarówno okładki foliowane barwne jak też oprawy w klasycznej kolorystyce, skóropodobne. 

Na rok 2020 przygotowaliśmy szeroką ofertę zarówno kalendarzy książkowych, jak i ściennych. Wśród propozycji kalendarzy książkowych znajdziemy nowe interesujące oprawy, zaprojektowane w zgodzie z najnowszymi trendami.  

Znajdź nas na:

Copyrights Michalczyk i Prokop Desing by 101 Sp. z o.o., Kamila Błęcka