Informujemy, że w dniu 14 stycznia 2020 r. w godzinach 8-15 w siedzibie naszej firmy planowana jest przerwa w dostawie prądu.
W związku z tym firma będzie działała w ograniczonym zakresie, a kontakt telefoniczny i mailowy może być do godziny 15 niemożliwy.
Serdecznie przepraszamy za utrudnienia.

Oferta zeszytów 60 kartkowych w formacie A5 i A4 została wzbogacona o zeszyty Elisa 32 kartkowe format A5. W ofercie zeszytów A5, 32 kartki znajdziecie zarówno kratkę jak i zeszyty w linie. Zobacz nowe kolekcje okładek i wybieraj wśród ciekawych, barwnych tematów. Szcegółowe informacje o zeszytach pod tym linkiem: KLIK >>

Promocją objęte są wszystkie teczki z serii T-Line.

Zobacz wszystkie teczki biorące udział w promocji: KLIK seria T-Line >>>

Od dziś w sprzedaży 4 kolekcje eleganckich zeszytów do szkoły czy biura marki Elisa. Proponujemy 4 ciekawe kolekcje okładek: miasta, miasta nocą, układ planetarny i geometria. 
Już dziś proponujemy wyjatkową, akcją promocyjną przy zakupach zeszytów.

Na rok 2020 przygotowaliśmy szeroką ofertę zarówno kalendarzy książkowych, jak i ściennych. Wśród propozycji kalendarzy książkowych znajdziemy nowe interesujące oprawy, zaprojektowane w zgodzie z najnowszymi trendami.  

Na rok szkolny 2019/20 przygotowaliśmy bogatą ofertę kalendarzy. Wśród opraw terminarzy szkolnych znajdują się zarówno okładki foliowane barwne jak też oprawy w klasycznej kolorystyce, skóropodobne. 

Szanowni Państwo,


W związku ze zdecydowanym wzrostem kosztów prowadzenia działalności gospodarczej, wywołanym zarówno przez powszechne, znaczące presje płacowe jak również mające miejsce oraz zapowiadane, kolejne podwyżki cen papieru i usług, z których jesteśmy zmuszeni korzystać, zdecydowaliśmy o korekcie cen naszych produktów.
W związku z powyższym, informujemy, że od dnia 4 lutego 2019 r. obowiązywać będą wyższe ceny wszystkich produktów sprzedawanych przez spółkę Michalczyk i Prokop.


Szczegółowo podwyżka obejmie:
• produkty marki Tetis, wzrost cen o 5-7%,
• wszystkie pozostałe produkty, wzrost cen o około 7%, w tym, między innymi Druki Akcydensowe oraz Akcesoria Podatnika marki Michalczyk i Prokop


Szczegółowe informacje otrzymacie Państwo od Przedstawicieli Handlowych oraz pracowników Działu Obsługi Klienta.

Zapraszamy na wyprzedaż artykułów biurowych marki Tetis i biurowych akcesoriów skóropodobnych z serii M-line i V-line. Artykuły z listy produktów promocyjnych, w okresie od 10 września do 12 października 2018, będą dostępne z dodatkowym 35% rabatem.
Zapasy produktów objętych akcją mogą ulec wyczerpaniu.
O dostępne kolory z serii M-line i V-line pytaj Przedstawicieli Handlowych Michalczyk i Prokop. Produkty w kolorze czarnym nie są dostępne.

Lista artykułów promocyjnych

Na rok 2019 przygotowaliśmy szeroką ofertę zarówno kalendarzy książkowych, jak i ściennych. Wśród propozycji kalendarzy książkowych znajdziemy nowe interesujące oprawy, zaprojektowane w zgodzie z najnowsymi trendami.

Ofertę kalendarzy adresowanych do biur i domów wzbogaciliśmy o nowe tytuły: kalendarz Rodzinny ilustrowany autorskimi rysunkami, Impresje ze spiralką i kalendarz Ścienny.

Informujemy, że wystartowały "Tetis Premie 2018". Program adresowany jest do Partnerów handlowych spółki Michalczyk i Prokop. Umożliwia zbieranie punktów przy okazji zakupów artykułów marki Tetis oraz ich wymianę na premie z katalogu, dostępne w promocyjnej cenie 1 zł netto za sztukę. Uczestnik otrzymuje 1 punkt za każde 10 zł netto wydane na produkty marki Tetis.

Informujemy, że wprowadziliśmy do sprzedaży nowy wzór Książki kontroli. Obowiązuje on od 30 kwietnia 2018 roku. Nowe tytuły oznaczone są symbolami P10u i P11u.

Już jutro startuje odsłona walentynkowego konkursu.
Wejdź na nasz oficjalny profil https://www.facebook.com/michalczykiprokop/ i baw się z nami.

Regulamin konkursu

Informujemy, że dzień 30 marca 2018 r. (piątek), jest w firmie Michalczyk i Prokop dniem wolnym od pracy.
W związku z kończącym się kwartałem, serdecznie prosimy o składanie zamówień do 29 marca.

Informujemy, że w związku ze znaczącymi podwyżkami cen papieru samokopiującego i offsetowego zmuszeni jesteśmy podnieść ceny druków należących do Druków Akcydensowych oraz Akcesoriów Podatnika marki Michalczyk i Prokop. Wzrost wyniesie 8%. Nowe ceny będą obowiązywać od dnia 19 lutego 2018 r.

Dodatkowych szczegółowych informacji udzielą Przedstawiciele Handlowi oraz pracownicy Działu Obsługi Klienta.

Copyrights Michalczyk i Prokop Desing by 101 Sp. z o.o., Kamila Błęcka