Zapraszamy na wyprzedaż artykułów biurowych marki Tetis i biurowych akcesoriów skóropodobnych z serii M-line i V-line. Artykuły z listy produktów promocyjnych, w okresie od 10 września do 12 października 2018, będą dostępne z dodatkowym 35% rabatem.
Zapasy produktów objętych akcją mogą ulec wyczerpaniu.
O dostępne kolory z serii M-line i V-line pytaj Przedstawicieli Handlowych Michalczyk i Prokop. Produkty w kolorze czarnym nie są dostępne.

Lista artykułów promocyjnych

Na rok 2019 przygotowaliśmy szeroką ofertę zarówno kalendarzy książkowych, jak i ściennych. Wśród propozycji kalendarzy książkowych znajdziemy nowe interesujące oprawy, zaprojektowane w zgodzie z najnowsymi trendami.

Ofertę kalendarzy adresowanych do biur i domów wzbogaciliśmy o nowe tytuły: kalendarz Rodzinny ilustrowany autorskimi rysunkami, Impresje ze spiralką i kalendarz Ścienny.

Informujemy, że wystartowały "Tetis Premie 2018". Program adresowany jest do Partnerów handlowych spółki Michalczyk i Prokop. Umożliwia zbieranie punktów przy okazji zakupów artykułów marki Tetis oraz ich wymianę na premie z katalogu, dostępne w promocyjnej cenie 1 zł netto za sztukę. Uczestnik otrzymuje 1 punkt za każde 10 zł netto wydane na produkty marki Tetis.

Informujemy, że dzień 30 marca 2018 r. (piątek), jest w firmie Michalczyk i Prokop dniem wolnym od pracy.
W związku z kończącym się kwartałem, serdecznie prosimy o składanie zamówień do 29 marca.

Już jutro startuje odsłona walentynkowego konkursu.
Wejdź na nasz oficjalny profil https://www.facebook.com/michalczykiprokop/ i baw się z nami.

Regulamin konkursu

Informujemy, że w związku ze znaczącymi podwyżkami cen papieru samokopiującego i offsetowego zmuszeni jesteśmy podnieść ceny druków należących do Druków Akcydensowych oraz Akcesoriów Podatnika marki Michalczyk i Prokop. Wzrost wyniesie 8%. Nowe ceny będą obowiązywać od dnia 19 lutego 2018 r.

Dodatkowych szczegółowych informacji udzielą Przedstawiciele Handlowi oraz pracownicy Działu Obsługi Klienta.

W roku 2018 do naszych Partnerów Handlowych realizujących zakupy marki Tetis kierujemy zaproszenia na dwa programy turystyczne. Wypoczynek na największej z Wysp Kanaryjskich - Teneryfie lub dłuższy pobyt w Ameryce Środkowej  - Panama, Kostaryka, Nikaragua.

Teneryfa zachęca swoim łagodnym, umiarkowanym klimatem dzięki któremu nazywana jest "Wyspą wiecznej wiosny". Pobyt w miejscowości Costa Adeje, jednym z najpopularniejszych kurortów na wyspie. W pobliżu bardzo ładna, szeroka piaszczysta plaża Fanabe, doskonała baza do uprawiania sportów wodnych. W odległości 1,5 km park wodny. Więcej szczegółów u Twojego opiekuna handlowego.

Panama, Kostaryka, Nikaragua 15-dniowa wycieczka objazdowa, z urozmaiconym programem turystycznym. Zwiedzanie rozpoczniemy w Panamie, kolejne dni spędzimy w Kostaryce, między innymi eksplorując dżunglę i miejscowe wulkany. Następnie przejazd słynną Trasą Panaamerykańską do Nikaragui, gdzie zaplanowaliśmy między innymi wizytę w fabryce najsłynniejszego rumu w Ameryce Łacińskiej - Flor de Cana. To tylko niektóre z miejsc i atrakcji, które zostały zaplanowane w tym bogatym programie turystycznym.

Podobnie, jak w poprzednich programach, warunkiem udziału w promocji jest podpisanie deklaracji.

Promocją objęte są wszystkie teczki z serii T-Line.

Zobacz wszystkie teczki biorące udział w promocji: KLIK seria T-Line >>>

Rok 2017 jest dla nas czasem wyjątkowym, świętujemy 25-lecie obecności na rynku. Poniżej prezentujemy film przybliżający działalność firmy, zobaczcie jak prezentują się nasze produkty w rękach najwierniejszych użytkowników, jak zmieniliśmy sie my i jak zmieniło się nasze miasto.

Link do video:https://youtu.be/cNOpaJaJ-eM

Nowe wzory kalendarzy na rok 2018, już dostępne. Jak zwykle przygotowaliśmy szeroką ofertę opraw przeszywanych i gładkich skóropodonych oraz barwnych foliowanych. W naszej ofercie w tym sezonie wśród nowości znalazł się kalendarz „Codzienny”. Tym samym nasz asortyment kalendarzowy poszerzył się o model w formacie A5, z układem kalendarium 1 dzień – 1 strona z sobotą i niedzielą na osobnych stronach. Kalendarz oprawiony w elegancką oprawę skóropodobną Twill o przyjemnym, miękkim chwycie.

Zapraszamy do udziału w konkursie. Proponujemy świetną wakacyjną zabawę. Do wygrania kolekcja specjalna naszych gadżetów reklamowych dla Ciebie i osoby, którą chcesz obdarować.

Zdobądź dla siebie i przyjaciela t-shirt, kubek i dwa notesy z grafiką Joanny Domańskiej-Wiszniewskiej.

Informujemy, że wystartowały "Tetis Premie 2017". Program adresowany jest do Partnerów handlowych spółki Michalczyk i Prokop. Umożliwia zbieranie punktów przy okazji zakupów artykułów marki Tetis oraz ich wymianę na premie z katalogu, dostępne w promocyjnej cenie 1 zł netto za sztukę. Uczestnik otrzymuje 1 punkt za każde 10 zł netto wydane na produkty marki Tetis.

W związku ze znaczącym wzrostem cen papieru, spowodowanym między innymi upadłością jednego z wiodących dostawców na rynku, zmuszeni jesteśmy podnieść ceny druków należących do grup: Druki Akcydensowe oraz Akcesoria Podatnika marki Michalczyk i Prokop.
Wzrost wyniesie 7%. Nowe ceny będą obowiązywać od dnia 21 sierpnia 2017 r. Szczegółowe informacje otrzymacie Państwo od Przedstawicieli Handlowych oraz pracowników Działu Obsługi Klienta.
Jednocześnie informujemy, że w najbliższych miesiącach należy się spodziewać kolejnych podwyżek cen.

Dołącz do nas na Facebook i weź udział w konkursie na Dzień Mamy. Skorzystaj z wyjątkowej okazji i wygraj zestaw atrakcyjnych gadżetów reklamowych marki Tetis. Zobacz post konkursowy i baw się z nami >>> KLIK

Copyrights Michalczyk i Prokop Desing by 101 Sp. z o.o., Kamila Błęcka