Promocją objęte są wszystkie teczki z serii T-Line.

Zobacz wszystkie teczki biorące udział w promocji: KLIK seria T-Line >>>

Od dziś w sprzedaży 4 kolekcje eleganckich zeszytów do szkoły czy biura marki Elisa. Proponujemy 4 ciekawe kolekcje okładek: miasta, miasta nocą, układ planetarny i geometria. 
Już dziś proponujemy wyjatkową, akcją promocyjną przy zakupach zeszytów.

Na rok szkolny 2019/20 przygotowaliśmy bogatą ofertę kalendarzy. Wśród opraw terminarzy szkolnych znajdują się zarówno okładki foliowane barwne jak też oprawy w klasycznej kolorystyce, skóropodobne. 

Szanowni Państwo,


W związku ze zdecydowanym wzrostem kosztów prowadzenia działalności gospodarczej, wywołanym zarówno przez powszechne, znaczące presje płacowe jak również mające miejsce oraz zapowiadane, kolejne podwyżki cen papieru i usług, z których jesteśmy zmuszeni korzystać, zdecydowaliśmy o korekcie cen naszych produktów.
W związku z powyższym, informujemy, że od dnia 4 lutego 2019 r. obowiązywać będą wyższe ceny wszystkich produktów sprzedawanych przez spółkę Michalczyk i Prokop.


Szczegółowo podwyżka obejmie:
• produkty marki Tetis, wzrost cen o 5-7%,
• wszystkie pozostałe produkty, wzrost cen o około 7%, w tym, między innymi Druki Akcydensowe oraz Akcesoria Podatnika marki Michalczyk i Prokop


Szczegółowe informacje otrzymacie Państwo od Przedstawicieli Handlowych oraz pracowników Działu Obsługi Klienta.

Zapraszamy na wyprzedaż artykułów biurowych marki Tetis i biurowych akcesoriów skóropodobnych z serii M-line i V-line. Artykuły z listy produktów promocyjnych, w okresie od 10 września do 12 października 2018, będą dostępne z dodatkowym 35% rabatem.
Zapasy produktów objętych akcją mogą ulec wyczerpaniu.
O dostępne kolory z serii M-line i V-line pytaj Przedstawicieli Handlowych Michalczyk i Prokop. Produkty w kolorze czarnym nie są dostępne.

Lista artykułów promocyjnych

Na rok 2019 przygotowaliśmy szeroką ofertę zarówno kalendarzy książkowych, jak i ściennych. Wśród propozycji kalendarzy książkowych znajdziemy nowe interesujące oprawy, zaprojektowane w zgodzie z najnowsymi trendami.

Ofertę kalendarzy adresowanych do biur i domów wzbogaciliśmy o nowe tytuły: kalendarz Rodzinny ilustrowany autorskimi rysunkami, Impresje ze spiralką i kalendarz Ścienny.

Informujemy, że wystartowały "Tetis Premie 2018". Program adresowany jest do Partnerów handlowych spółki Michalczyk i Prokop. Umożliwia zbieranie punktów przy okazji zakupów artykułów marki Tetis oraz ich wymianę na premie z katalogu, dostępne w promocyjnej cenie 1 zł netto za sztukę. Uczestnik otrzymuje 1 punkt za każde 10 zł netto wydane na produkty marki Tetis.

Informujemy, że wprowadziliśmy do sprzedaży nowy wzór Książki kontroli. Obowiązuje on od 30 kwietnia 2018 roku. Nowe tytuły oznaczone są symbolami P10u i P11u.

Informujemy, że dzień 30 marca 2018 r. (piątek), jest w firmie Michalczyk i Prokop dniem wolnym od pracy.
W związku z kończącym się kwartałem, serdecznie prosimy o składanie zamówień do 29 marca.

Już jutro startuje odsłona walentynkowego konkursu.
Wejdź na nasz oficjalny profil https://www.facebook.com/michalczykiprokop/ i baw się z nami.

Regulamin konkursu

Informujemy, że w związku ze znaczącymi podwyżkami cen papieru samokopiującego i offsetowego zmuszeni jesteśmy podnieść ceny druków należących do Druków Akcydensowych oraz Akcesoriów Podatnika marki Michalczyk i Prokop. Wzrost wyniesie 8%. Nowe ceny będą obowiązywać od dnia 19 lutego 2018 r.

Dodatkowych szczegółowych informacji udzielą Przedstawiciele Handlowi oraz pracownicy Działu Obsługi Klienta.

Rok 2017 jest dla nas czasem wyjątkowym, świętujemy 25-lecie obecności na rynku. Poniżej prezentujemy film przybliżający działalność firmy, zobaczcie jak prezentują się nasze produkty w rękach najwierniejszych użytkowników, jak zmieniliśmy sie my i jak zmieniło się nasze miasto.

Link do video:https://youtu.be/cNOpaJaJ-eM

W roku 2018 do naszych Partnerów Handlowych realizujących zakupy marki Tetis kierujemy zaproszenia na dwa programy turystyczne. Wypoczynek na największej z Wysp Kanaryjskich - Teneryfie lub dłuższy pobyt w Ameryce Środkowej  - Panama, Kostaryka, Nikaragua.

Teneryfa zachęca swoim łagodnym, umiarkowanym klimatem dzięki któremu nazywana jest "Wyspą wiecznej wiosny". Pobyt w miejscowości Costa Adeje, jednym z najpopularniejszych kurortów na wyspie. W pobliżu bardzo ładna, szeroka piaszczysta plaża Fanabe, doskonała baza do uprawiania sportów wodnych. W odległości 1,5 km park wodny. Więcej szczegółów u Twojego opiekuna handlowego.

Panama, Kostaryka, Nikaragua 15-dniowa wycieczka objazdowa, z urozmaiconym programem turystycznym. Zwiedzanie rozpoczniemy w Panamie, kolejne dni spędzimy w Kostaryce, między innymi eksplorując dżunglę i miejscowe wulkany. Następnie przejazd słynną Trasą Panaamerykańską do Nikaragui, gdzie zaplanowaliśmy między innymi wizytę w fabryce najsłynniejszego rumu w Ameryce Łacińskiej - Flor de Cana. To tylko niektóre z miejsc i atrakcji, które zostały zaplanowane w tym bogatym programie turystycznym.

Podobnie, jak w poprzednich programach, warunkiem udziału w promocji jest podpisanie deklaracji.

Nowe wzory kalendarzy na rok 2018, już dostępne. Jak zwykle przygotowaliśmy szeroką ofertę opraw przeszywanych i gładkich skóropodonych oraz barwnych foliowanych. W naszej ofercie w tym sezonie wśród nowości znalazł się kalendarz „Codzienny”. Tym samym nasz asortyment kalendarzowy poszerzył się o model w formacie A5, z układem kalendarium 1 dzień – 1 strona z sobotą i niedzielą na osobnych stronach. Kalendarz oprawiony w elegancką oprawę skóropodobną Twill o przyjemnym, miękkim chwycie.

Copyrights Michalczyk i Prokop Desing by 101 Sp. z o.o., Kamila Błęcka