Terminarze na rok 2024 już dostępne. Proponujemy szeroki wybór kalendarzy książkowych w barwnych oprawach foliowanych, ale także w klasycznych oprawach skóropodobnych. W ofercie znalazły się również kalendarze ścienne, trójdzielne i na biurko.


O dostępność modeli zapytaj swojego Opiekuna Handlowego.
Zobacz kalendarze na rok 2024: https://www.mipro.pl/terminarze-kalendarze

Już od dziś w sprzedaży kalendarze szkolne, przygotowane specjalnie z myślą o nauczycielach i wykładowcach akademickich. Układ kalendarium obejmuje rok szkolny od IX 2023 do VIII 2024.
Zapraszamy do zapoznania się z nowymi wzorami >>> Kalendarze szkolne

Informujemy, że do oferty druków w kategorii Akcesoria Podatnika dołączyły nowe pozycje:

Informujemy, że z dniem 1 stycznia 2022 r., wprowadzamy do sprzedaży nowe wzory druków z grupy Akcesoria Podatnika i Druki Akcydensowe. Zmiany podyktowane są nowelizacją przepisów.   

 Terminarze na rok 2022 już w sprzedaży. W tym roku proponujemy zarówno terminarze książkowe w klasycznych oprawach, jak i w oprawach foliowanych, barwnych.

Oferta kalendarzy obejmuje także kalendarze trójdzielne, ścienne, na spiralce i planery. 

 

Terminarze na rok 2023 już w sprzedaży. Proponujemy szeroki wybór kalendarzy książkowych w barwnych oprawach foliowanych, jak i w klasycznych oprawach skóropodobnych. W ofercie znalazły się również kalendarze ścienne, trójdzielne i na biurko.

Już od dziś w sprzedaży kalendarze szkolne z charakterystycznym układem kalendarium na rok szkolny 2022/23, powiększone o dodatkowe strony z miejscem na plan lekcji, arkusze ocen i inne niezbędne nauczycielom i pedagogom notatki.
Zapraszamy do zapoznania się z nowymi wzorami >>> Kalendarze szkolne

Już od dziś w sprzedaży kalendarze szkolne z charakterystycznym układem kalendarium na rok szkolny 2021/22, powiększone o dodatkowe strony z miejscem na plan lekcji, arkusze ocen i inne niezbędne nauczycielom i pedagogom notatki.

Zapraszamy do zapoznania się z nowymi wzorami >>> Kalendarze szkolne

Informujemy, że z dniem 1 stycznia 2021 r., wprowadzamy do sprzedaży nowe wzory druków z grupy Akcesoria Podatnika. Zmiany podyktowane są nowelizacją przepisów dla podatników zryczałtowanego podatku od przychodów ewidencjonowanych. 

 

Znajdź nas na:

Copyrights Michalczyk i Prokop Desing by 101 Sp. z o.o., Kamila Błęcka