Wypoczynek z Tetisem 2018  

W roku 2018 do naszych Partnerów Handlowych realizujących zakupy marki Tetis kierujemy zaproszenia na dwa programy turystyczne. Wypoczynek na największej z Wysp Kanaryjskich - Teneryfie lub dłuższy pobyt w Ameryce Środkowej  - Panama, Kostaryka, Nikaragua.

Teneryfa zachęca swoim łagodnym, umiarkowanym klimatem dzięki któremu nazywana jest "Wyspą wiecznej wiosny". Pobyt w miejscowości Costa Adeje, jednym z najpopularniejszych kurortów na wyspie. W pobliżu bardzo ładna, szeroka piaszczysta plaża Fanabe, doskonała baza do uprawiania sportów wodnych. W odległości 1,5 km park wodny. Więcej szczegółów u Twojego opiekuna handlowego.

Panama, Kostaryka, Nikaragua 15-dniowa wycieczka objazdowa, z urozmaiconym programem turystycznym. Zwiedzanie rozpoczniemy w Panamie, kolejne dni spędzimy w Kostaryce, między innymi eksplorując dżunglę i miejscowe wulkany. Następnie przejazd słynną Trasą Panaamerykańską do Nikaragui, gdzie zaplanowaliśmy między innymi wizytę w fabryce najsłynniejszego rumu w Ameryce Łacińskiej - Flor de Cana. To tylko niektóre z miejsc i atrakcji, które zostały zaplanowane w tym bogatym programie turystycznym.

Podobnie, jak w poprzednich programach, warunkiem udziału w promocji jest podpisanie deklaracji.

Szczegółowe informacje otrzymacie Państwo od Przedstawicieli Handlowych Spółki. Udostępniamy również regulamin promocji i deklarację udziału.


Folder "Wypoczynek z Tetisem 2018 - Panama, Kostaryka, Nikaragua"

Folder "Wypoczynek z Tetisem 2018 - Teneryfa"

 

Regulamin "Wypoczynek z Tetisem 2018 - Teneryfa"

Regulamin "Wypoczynek z Tetisem 2018 - Panama, Kostaryka, Nikaragua"Panama, Kostaryka, Nikaragua"

 

Deklaracja "Teneryfa"

Deklaracja "Panama, Kostaryka, Nikaragua"

 

Copyrights Michalczyk i Prokop Desing by 101 Sp. z o.o., Kamila Błęcka